rozwiązania, których potrzebujesz!

Masz pytania? Zadzwoń!   +48 72 90 57 381

                                          +48 72 90 57 384

 

Data Fox Sp. z o.o. © 2017  |          Regulamin Strony. Ta strona wykorzystuje pliki cookie, kliknij  Polityka Prywatności po więcej informacji.  

DatafoxEkologiczny znak

Organizacja

Biura

Dostarczamy systemy organizacji akt oraz dokumentów w firmie, dzięki którym zaoszczędzisz czas i miejsce w swoim biurze ...

Praca zespolowa

Zadaj pytanie

Oddając dokumenty do zniszczenia, spakowane w wygodny sposób w systemie ArchBox, masz pewność, że chronisz środowisko naturalne. Niszcząc z nami 100 pudeł ArchBox Type III, ratujesz 17 drzew!

Opis produktu

Dla zapewnienia lepszej organizacji biura, oferujemy Państwu systemy archiwizacyjne ArchiBox. System ArchiBox jest kompletnym, wygodnym i ekologicznym rozwiązaniem problemu archiwizacji oraz obiegu dokumentów w każdym biurze. Nasze ArchiBoxy wyprodukowane są w procesie recyklingu makulatury oraz dostosowane do procesu niszczenia dokumentów.

Skontaktuj się z nami i zacznij oszczędzać. Na każde zapytanie odpowiadamy w ciągu 48 godzin. Dedykowany specjalista odwiedzi Cię w biurze i doradzi najepsze rozwiązanie, dostosowane do specyfiki Twojej działalności i realnych potrzeb. Decydując się na współpracę z firmą Data Fox, oszczędzasz czas i pieniądze, jednocześnie dbając o ochronę środowiska naturalnego.

System archiwizacji ArchiBox przeznaczony dla firm oraz instytucji, zapewnia wygodną pracę z dokumentami.

Rozpocznij z nami współparcę. Wypełnij formularz zamówienia/zapytania i zacznij oszczędzać. Do Twojej dyspozycji przekazujemy zespół specjalistów.

Ekologiczne  rozwiązania

O

Z

E

Informacje

I

Drewno

Ekologia zawsze leży u podstaw nszych działań. System ArchiBox został zaprojektowany z myślą

o środowisku.

ArchbioxArchiboxArchiboxArchibox

Współpraca

W

WYŚLIJ WYCZYŚĆ